Szkolenia

mentor biznesu

Kim jestem

Jestem doświadczonym szkoleniowcem, ale co ważniejsze, aktywnym praktykiem z całkiem sporym doświadczeniem korporacyjno-biznesowym. Ponad 10 lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii, studiując i doskonaląc międzynarodowe style zarządzania w środowisku wielokulturowym. Co ważne, jestem aktywnym słuchaczem, co bardzo mi pomaga dobrać najbardziej dopasowane narzędzia rozwojowo-szkoleniowe. Do każdego projektu podchodzę jak do nowej przygody.  To poszerza  perspektywę i pozwala mi budować trwałe relacje biznesowe.

Jak widzisz – jesteś we właściwym miejscu!

Wiedza poparta działaniem, z roku na rok rosnącym doświadczeniem i refleksją to najprostsza droga do rozwoju przedsiębiorstwa i sukcesu.

A dla mnie najbardziej liczą się właśnie Twoje miarodajne efekty.

Każde szkolenie poprzedzone jest konsultacją oraz ankietą bądź wywiadem z osobą decyzyjną. Taka szczegółowa diagnoza, pomaga dobrać efektywne rozwiązania dopasowane do specyfiki stanowiska pracy lub biznesu, jako całości.

Jeśli dla współpracowników, dla swojego zespołu lub dla siebie poszukujesz szkoleń z zakresu:

  • kompetencji miękkich,
  • kompetencji społecznych,
  • usprawniających wewnętrzną kulturę organizacyjną,
  • stawania się coraz lepszą wersją siebie, czyli bycia prawdziwym liderem XXI wieku,
  • budowania nieprzeciętnej obsługi klienta, w której centrum jest klient,

… to jesteś we właściwym miejscu! Uszyjemy każde szkolenie na miarę Twoich potrzeb.

Dostępne formy szkoleń:

Szkolenia zamknięte

Szkolenia w obrębie jednej firmy – Twojej firmy.

Kompleksowo zajmujemy się organizacją dedykowanych szkoleń, spełniając zróżnicowane wymagania pracowników, liderów, specjalistów, kadry zarządzającej oraz  uwzględniających specyfikę branży, zakres działalności lub uwarunkowania demograficzne. Szkolenia mogą odbywać się stacjonarnie (u Ciebie w firmie) lub w ostatnio coraz bardziej popularnej formie zdalnej. Obecne szkolenia zdalne prowadzone są w zróżnicowany i efektywny sposób. Nie odbiegają jakością od tych stacjonarnych, a przede wszystkim są bardzo wygodne ze względu na pracę z zacisza własnego domu. Każde takie szkolenie poprzedza konsultacja z osobą decyzyjną, badająca potrzeby, a kończy ewaluacja.

 

Szkolenia otwarte

W takich szkoleniach może wziąć udział każdy chętny zainteresowany tematyką szkolenia, nie musi to być grupa pracowników jednej firmy czy organizacji,

Warsztaty tematyczne

To 40% teorii i aż 60% ciekawych dyskusji i praktyk. Nastawione na chęć nauczenia się czegoś nowego albo na rozwój już posiadanych kompetencji. Charakteryzuje je głównie praca w grupach, na konkretnych „case study’s”, przykładach z życia osobistego, zawodowego, biznesowego, a także na dedykowanych do tego typu pracy ćwiczeniach indywidualnych i grupowych. Na warsztatach nastawiamy się na wyniki i implementowanie pożądanych zmian. Efekty mierzymy ankietą na początku i na końcu (pre test, post test).

 

Zdalne zespołowe spotkania rozwojowo-integracyjne / gry zespołowe online

Wszyscy wiemy jak ważna jest zgrana praca każdego team-u. Takie spotkania to fantastyczne narzędzie, pomagające budować i zacieśniać relacje zawodowe.

Jest to stosunkowo nowe narzędzie, niezwykle pomocne zwłaszcza podczas zarządzania zespołami rozproszonymi (np. rozmieszczonymi w różnych częściach kraju, Europy, a nawet świata). Adekwatne rozwiązania dobiera się podczas konsultacji, określając pożądane rezultaty i cele. Takie spotkania są moderowane przeze mnie zgodnie z ustalonym scenariuszem, elementami rozrywki i humoru. Są przygotowywane pod konkretne potrzeby lub ogólnie (tzw. „social meeting” zespołu).

  WAŻNE

  Wszystkie szkolenia i warsztaty kończą się  uzyskaniem oficjalnego certyfikatu potwierdzającego udział oraz nabycie nowych kompetencji

Jeśli masz własny pomysł na szkolenie wewnętrzne w swojej firmie, skontaktuj się ze mną. Porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach, a ja zajmę się resztą. Lubię nieszablonowe podejście, kreatywność i tworzenie tego, co finalnie daje wartość.

Telefon

579-832-595

Gdzie mnie znaleźć

Gorzów Wielkopolski i cała Polska

Email

hello@justynakrajewska.pl