Możesz więcej niż myślisz, że możesz. – Olga Kozierowska

Psychika ludzka każdego dnia narażona jest na wiele wyzwań. Jednym jest łatwiej sobie z nimi radzić, innym trudniej. Jedne sytuacje nie mają na nas wpływu, natomiast inne nadszarpują pewność siebie i poczucie własnej wartości.

Nie jest to jednak koniec świata. Z powodzeniem można nad tym popracować i stopniowo „wymiatać z własnego wnętrza” wszystko to, co blokuje nas przed wymarzonym życiem.

Rozwój osobisty i budowanie samoświadomości w skuteczny sposób wspierają drogę do wytyczonych celów, a co za tym idzie, finalnie pozwalają osiągać upragnione rezultaty. Zarówno postawione sobie mniejsze cele, jak i te olbrzymie – w tym procesie ogranicza nas jedynie własna wyobraźnia. Z dobrym planem wszystko staje się możliwe do osiągnięcia.

Jeśli:

 • brak pewności siebie przeszkadza Ci w życiu,
 • przerażają Cię zmiany i przekraczanie strefy komfortu,
 • masz potrzebę, aby ruszyć z miejsca, ale nie wiesz, od czego zacząć swój proces zmian i jak go dobrze rozplanować,
 • myślisz o sobie krytycznie lub katastroficznie o życiu,
 • nie potrafisz doceniać ani cieszyć się z własnych sukcesów,
 • czujesz ściskający serce brak i nie wiesz, w jaki sposób sobie z nim poradzić,
 • masz narastające poczucie niesprawiedliwości i coraz częściej czujesz względem innych ludzi złość lub zawiść, które to odbierają Ci chęci i energię,
 • zazdrościsz innym, że tak łatwo nawiązują nowe znajomości, mają lepszą pracę, związek, spokój wewnętrzny, rozwijają pasje,
 • chcesz przełamać stagnację i zacząć w pełni cieszyć się z tego, co już posiadasz oraz z tego, dokąd zmierzasz,
 • chcesz wybierać mądrze, słuchać głosu intuicji i z łagodnością do siebie i dla innych iść przez życie.

Wiele życiowych splotów okoliczności może wybijać z właściwego rytmu. Nie jest to Twoja wina, więc nie patrz na to z takiej perspektywy.

Gratuluję wyboru, bo to nie przypadek, że jesteś w tym właśnie miejscu. Często to niezależny punkt widzenia, pomaga nabrać dystansu, zwolnić, pomóc uwierzyć w siebie. Jestem tutaj w pełni do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się ze mną, jeśli czujesz w sobie gotowość obrania nowego kierunku, stanięcia za sobą, pozbycia się sabotujących przekonań, odkrycia tego, co jest prawdziwie Twoje i dla Ciebie najlepsze. Indywidualne sesje rozwojowe wesprą Cię w łagodnym, ale skutecznym powrocie na właściwe tory.

Planowane jest osiągnięcie następujących rezultatów:

 1. Nabycie wiedzy na temat własnej sprawczości oraz poszerzenia własnej świadomości,
 2. Nabycie wiedzy na temat sfery emocjonalnej człowieka, towarzyszącej relacji z wewnętrznym dzieckiem,
 3. Nabycie kompetencji w tematyce zarządzania myślami, emocjami, uczuciami,
 4. Wypracowanie sposobów skutecznego i efektywnego radzenia sobie w sytuacjach związanych z niestabilną samooceną i automatycznymi (sabotującymi) myślami negatywnymi,
 5. Uświadomienie sobie wartości z budowania relacji ze samym sobą, w oparciu o pracę z własnymi przekonaniami, lękami, schematami działania,
 6. Zdobycie umiejętności rozpoznawania toksycznych relacji, reagowania na próby manipulacji i wywierania presji,
 7. Uzmysłowienie negatywnego i pozytywnego wpływu naszych myśli na nasze czyny i wybory,
 8. Wzrost samoświadomości, pewności siebie i poczucia własnej wartości,
 9. Poprawa relacji bezpośrednich w życiu, pracy lub związku,
 10. Nabycie kompetencji dotyczących komunikacji, postaw asertywnych zgodnie z metodą I CAN, poznanie technik rozwojowych, oddechowych, medytacji, jako metody lepszego wglądu w siebie i ułatwiającego relaksacje (bez związku z duchowością czy Bogiem).

Ilość sesji rozwojowych to kwestia bardzo indywidualna i jest w dużej mierze uzależniona od gotowości na zmiany. Zazwyczaj oscyluje pomiędzy 8, a 10 sesjami. Najważniejszy jest dla mnie jednak Twój komfort, osobisty rytm i zaufanie całemu procesowi. Jeśli zechcesz zwolnić tempo, lub przyśpieszyć  ustalimy to w trakcie. To Twój czas.

Po każdych zajęciach otrzymasz ode mnie podsumowanie sesji oraz „zadanie domowe” wspierające ścieżkę Twojego rozwoju osobistego. Sesje odbywają się raz w tygodniu, on-line lub telefonicznie i trwają 60 min (50 min rozmowy, 10 min moje przygotowanie i przesłanie podsumowania).

Zanim podejmiesz decyzję, proszę zapoznaj się z ramowym planem kolejnych spotkań. To da Ci jasność i zapewni najlepsze rezultaty. Oczywiście, jeśli czujesz, że coś z Tobą nie rezonuje, daj mi znać. Dostosujemy plan do indywidualnych potrzeb. To ważne, aby podczas całego procesu, czuć się bezpiecznie, w zgodzie ze sobą i komfortowo. 

Nad czym będziemy pracować?

Spotkanie 0 (15 min). Ustalenie wspólnych zasad.

To wstępne spotkanie pomoże nam określić ramy dalszych działań. Sprawdzimy, jak mogę Ci pomóc i czego aktualnie najbardziej potrzebujesz. Wsłucham się w Ciebie, bez ocen, bez osądzania. Będzie to także nasz wspólny czas na zapoznanie się i sprawdzenie, czy moja pomoc jest tą, której w tej chwili potrzebujesz. Zaufanie i wzajemne zrozumienie to wg mnie podstawa każdej relacji. W takich właśnie warunkach najlepiej się pracuje i osiąga się niesamowite rezultaty. Podczas tego spotkania odpowiem na wszystkie pytania i rozwieje ewentualne wątpliwości. Pytaj, o co tylko chcesz. Nie ma dla mnie czegoś takiego jak głupie pytania.

Wiem, że takie spotkanie bywa trudne i pełne emocji, w związku z czym nie wszystko da się zapamiętać. Jako osoba wysoce wrażliwa wiem to po samej sobie! W związku z tym, po naszej rozmowie spiszę wspólne ustalenia i prześlę Ci ramowy plan dalszej współpracy drogą mailową.

Pracuję jedynie z osobami otwartymi na zmiany, więc od Ciebie zależy czy razem ruszymy w tę ekscytującą podróż. Ze swojej strony dołożę wszelkich starań, aby była ona jak najbardziej skuteczna, wspierająca i budująca. Będzie sporo merytorycznej wiedzy, pytań coachingowych, ćwiczeń, wspierających testów i literatury, ale i własnych życiowych przykładów. W trakcie trwania procesu największa praca dzieje się pomiędzy sesjami. W tych momentach także jestem do dyspozycji. Nikogo nie pozostawiam samemu czy samej sobie. Często mała wskazówka wystarczy i rusza się dalej.

Spotkanie 1. Ustalenie celu.

Jak aktualnie postrzegam siebie? Jak chcę, aby było?

Skupimy się na Tobie i na tym, na czym w tej chwili najbardziej Ci zależy. To moment ekspresji, szczerości i otwartości. Moim zadaniem będzie stworzenie dla Ciebie atmosfery zaufania i zrozumienia. Ty grasz pierwsze skrzypce, a ja słucham i moderuje. To pomaga wytyczyć cel główny, dobrać odpowiednie techniki rozwojowe oraz zaprojektować narzędzia wspierające skuteczność całego procesu. Większość tworzę indywidualnie, na potrzeby danej osoby, gdyż każdy jest inny.

Spotkanie 2. Dialog z wewnętrznym dzieckiem (praca z obserwacją, skanowanie siebie, interpretacja i znaczenie własnych myśli).

Skupimy się na tym, co nosisz w sobie, co przeszkadza Ci iść bez oporów do przodu, co kiedyś nie zostało w odpowiedni sposób „zaopiekowane”. Miało to i nadal ma duży wpływ na to, kim obecnie jesteś, jak postrzegasz świat i/lub z czym się zmagasz. Praca z wewnętrznym dzieckiem uwalnia od przeszłości, wielu lęków, karcenia siebie za błędy, a także od konieczności bycia idealnym człowiekiem oraz od głęboko zakorzenionego perfekcjonizmu lub poczucia bycia gorszym od innych ludzi.

Spotkanie 3. Ego, krytyk wewnętrzny – przyjaciele czy wrogowie?

Pewnie niejednokrotnie ich słyszałeś_aś? To wewnętrzny głos, który często ocenia i krytykuje nasze działania. Podsyła myśli, które stopują realizacją marzeń, przed wyznaczaniem i osiąganiem celów, a przede wszystkim przed przekraczaniem własnej strefy komfortu.

Praca z krytykiem wewnętrznym to także praca nad poczuciem bycia niewystarczająco dobrym, a także nad niewiarą we własne możliwości. Ego natomiast wspiera, o ile dobrze nim pokierujemy. Nauczę Cię tego.

Będę szczera! To często nie jest łatwy etap. Przejdziemy go jednak razem. Z łagodnością i zrozumieniem zachodzących zmian i zależności. Dodam Ci odwagi i wesprę w najtrudniejszych momentach. Jako mentor i przewodnik, jestem tu po to, by pokazać właściwą ściekę.

Akceptacja tego, z czym się w swoim życiu zmagasz, czyli tego, co jest „tu i teraz” pomoże Ci udać się w dalszą podróż, zostawiając za sobą przeszłość. Zaczniesz z lekkością realizować życie, o którym od dawna marzysz.

Spotkanie 4. Przekonania, schematy postępowania, opinie innych osób na nasz temat, a sabotowanie własnych sukcesów

Na tym spotkaniu przeanalizujemy wszystko to, co dźwigasz na własnych barkach. Cały ciężar przeszłości, który nie pozwala iść do przodu. Oddzielimy to, co jest Twoje, od tego, co zostało przejęte od innych osób (rodziny, rówieśników, przyjaciół, nauczycieli, współpracowników itd.). Przekonania, które się w nas głęboko zakorzeniły, po czasie zaczynamy traktować jak swoje. Funkcjonując na autopilocie, nie zdajemy sobie sprawy, że wszystkie pochodzą z zewnątrz i jedyne co robią, to powstrzymanie nas przed autentycznym życiem. Blokują przepływ energii i potencjał. Każą stać w miejscu, lub czekać na coś, co nigdy nie nadejdzie. Chcesz wyrwać się z tego schematu? Właśnie w tym miejscu wiele się wyjaśnia. Zapewniam.

Spotkanie 5. Moje ja, moja intuicja i uważność.

Często słyszy się porady typu: „słuchaj serca”, „słuchaj własnego rozumu”. Czy aby są to najwłaściwsze porady? My przyjrzymy się trzeciej składowej – intuicji. Zobaczymy, jakie może mieć znaczenie, w czym może nas wspomóc i w jaki sposób ją rozwijać. Nauczymy się sposobów aktywnego słuchania intuicji. Bycie uważnym to, coś, co pozwala słyszeć i dostrzegać więcej, a w konsekwencji pomaga podejmować trafniejsze, bo prawdziwie nasze decyzje.

Spotkanie 6. Lubię siebie, kocham siebie, szanuję siebie – sztuka wyboru tego, co dla mnie najlepsze.

Mówienie kocham siebie, nie przychodzi nam łatwo. Prędzej zadbamy o innych niż o samych siebie. Cofnij się myślami kilka dni wstecz, a zobaczysz, że tak jest. Prawda?

Dlaczego stawiasz siebie na szarym końcu? Jesteś równie ważny_a.

 Przepracowanie tego ważnego tematu w szybkim tempie pozwala zobaczyć, jak wiele dobrego może zadziać w życiu właśnie, gdy postawimy siebie na pierwszym miejscu.

UWAGA! Nie mówię tu o byciu egoistą. Zwyczajnie, będąc dobrym dla siebie, staniemy się automatycznie lepsi dla otoczenia. Delikatna zmiana perspektywy, pozwala mieć więcej zapału i motywacji, aby mądrze kochać, lubić czy szanować innych. Stawianie siebie na pierwszym miejscu to obowiązek, początek wszystkiego.

Spotkanie 7. Nie dziękuję! – trening asertywności.

Bycie asertywnym przysparza wielu trudności. W obawie przed odrzuceniem nie chcemy nikogo urazić, zniechęcić czy odepchnąć. Pragniemy być lubiani, popularni, zabawni, elokwentni….. więc dajemy z siebie więcej i więcej! A apetyt biorących nie maleje, tylko rośnie.

Granica szybko się zaciera i nagle okazuje się, że zaczęliśmy dawać siebie za bardzo, ale wtedy już często nie bardzo wypada odmówić ani się z dawania wycofać. Brniemy dalej, zakładamy maskę. Męczymy się w danej sytuacji, zaciskamy zęby mocniej i mocniej, jakby zadbanie o siebie było jakąś ujmą. Wcześniej czy później rodzi to frustrację, a co gorsza wypala nas i wyczerpuje.

Nauczę Cię jak we właściwy sposób:

 • mówić NIE,  
 • nie pozwolić innym przekraczać naszych osobistych granic,
 • rozpoznawać i eliminować toksyczne osoby, relacje i zależności.

Uleganie nie jest Ci to do szczęścia potrzebne. Wręcz przeciwnie, zabiera całkiem sporą porcję energii. Po co Ci balast nic niewnoszący do życia?

Gwarantuję Ci, że gdy odrobisz tę lekcję, zdasz sobie sprawę, że:

 • możesz o wszystkim rozmawiać otwarcie, pozostając przy tym sobą,
 • możesz jasno określać i mówić, co w danej sytuacji czujesz, oczekujesz czy myślisz,
 • możesz mieć odmienne zdanie i jasno je komunikować,
 • możesz odcinać się od relacji, które nie są dla Ciebie dobre.

Spotkanie 8. Gonitwa myśli – jak w swojej głowie osiągnąć balans, spokój i harmonię?

Często zdarza się, że presja czasu nas przytłacza. Dom, dzieci, czworonożni przyjaciele, praca, sprawunki, naprawy, remonty, urlopy, wyjazdy służbowe. Ta lista nigdy się nie kończy. Ba! Codziennie się wydłuża.

Wiele osób każdego dnia zadaje sobie pytania:

Jak podchodzić do życia i nie poddawać się codziennej presji?

Jak właściwie planować?

Jak pewne rzeczy odpuszczać i nie snuć czarnych scenariuszy? Czy to właściwie możliwe?

Z początku taka wizja wydaje się mrzonką. Inni mogą, ale ja?  Mi się nie uda.

Tak, Ty też możesz! Życie bez klapek na oczach, bez autopilota, bez narzekania jest możliwe i jest na to wiele dowodów. Da Ci to wolność oraz wyeliminuje scenariusze, które najczęściej i tak nie stają się faktem. Będziesz spać spokojniej, będziesz budzić się w dobrym humorze i bez trwogi o nowe katastrofy życiowe oraz swoją i swoich bliskich przyszłość.

Mam w zanadrzu kilkadziesiąt sprawdzonych technik, które uwalniają z błędnego koła. Poczujesz prawdziwą wolność, przypływ mocy sprawczej i wiary we własne możliwości. Zrobimy to krok po kroku. Wybierając to, co najlepsze dla Ciebie. Razem!

Powyższe spotkania nakierowane są na poznanie i zrozumienie siebie, obserwację, zmianę blokujących przekonań i schematów postępowania, dostrzeżenie istniejących możliwości oraz skierowanie uwagi na nowe tory. Bycie tu i teraz, medytacja, asertywność, uważność, techniki redukujące stres, techniki uwalniające od napięć, techniki oddechowe i relaksacyjne – to skuteczne metody i niezastąpione narzędzia wspierające świadomy rozwój wewnętrzny. Poznasz je wszystkie i jeśli zechcesz, przetestujesz na sobie. Wybierzesz spośród nich „te swoje”. Dzięki wglądowi w siebie, samodzielnie wpłyniesz na swoją przyszłość.

Uwaga! Wspomniane techniki i narzędzia nie są związane z żadną religią, mistycyzmem, magią itp. Służą poznaniu swojego wnętrza. Zanim je przetestujesz, dokładnie Ci o nich opowiem.

Cennik spotkań indywidualnych 1:1 *

Spotkanie 0 (15 min.) – bezpłatnie, ale jeśli czujesz potrzebę wymiany energii, to możesz kupić mi wirtualną kawę: buycoffee.to/akademia_zmian

Pojedyncze spotkanie – 250zł

Pakiet 8 spotkań – 1600  zł (200zł) **

Pakiet 10 spotkań – 1900 zł**

Każda dodatkowa sesja (powyżej 10 sesji) – 180 zł

* płatność w całości przed rozpoczęciem procesu/ przedyskutujmy temat, jeśli ta opcja jest nie do końca odpowiednia

** pakiet do wykorzystania w ciągu 12 mc od daty zakupu