Bądź cierpliwy dla siebie. Rozwój własny jest delikatny; to święta ziemia. Nie ma większej inwestycji – Stephen Covey

Codziennie, od świtu do zmierzchu, robisz to, co do Ciebie należy. Wykonujesz obowiązki, nawet te, które nie są z Tobą spójne i nie dają Ci większej satysfakcji. Zmuszasz się, choć nie masz na nie chęci. Popadasz w rutynę, masz dość, ale nie wiesz jak temu zapobiec ani jak wyrwać się z tego zaklętego koła. W konsekwencji, z dnia na dzień masz w sobie coraz mniej energii, chęci i radości. Już się nie uśmiechasz jak dawniej albo, co gorsza, poczucie autentycznego szczęścia nie było Ci jeszcze dane. Tysiące myśli, planów i pragnień wybrzmiewa w Twojej głowie, ale nic z tego nie wynika. Beznadzieja, trud, rozgoryczenie, pretensje do świata. Robisz krok naprzód, ale zaraz się cofasz.

Inni szydzą, że:

  • masz słomiany zapał,
  • nie potrafisz podejmować decyzji,
  • brak Ci przysłowiowych „jaj”,
  • boisz się ryzykować, próbować nowych rzeczy,
  • nie jesteś dość przebojowy_a, aby osiągnąć sukces,
  • stać Cię tylko na „robienie swojego”,
  • potrafisz jedynie działać pod dyktando innych, a i tak nie robisz tego dobrze.

Znasz te określenia? Jakie to wywołuje w Tobie uczucia?

Choć w to jeszcze nie wierzysz, powiedz sobie KONIEC Z TYM! Zatrzymaj się. Złap oddech. Przepracuj to, czego się obawiasz i złap życie za rogi.

Bez względu na wszystko, bez względu ile masz lat, gdzie mieszkasz i jaki jest Twój status, zawsze możesz zacząć od nowa, zawsze możesz zacząć robić rzeczy w inny sposób. Nie można wciąż robić tego samego i oczekiwać, że zacznie być inaczej. Wyrwij się z rutyny i stań w szczerości ze sobą i z własnymi pragnieniami. Zaakceptuj to, kim jesteś, pożegnaj stare i zaproś nowe. Wtedy właśnie nastąpi przełom!

Jeśli to czytasz i zabiło Ci mocniej serce, to znaczy, że jest to zapewne Twoje momentum, aby podjąć konkretne działanie. Wejdźmy razem na tę drogę. Na jej końcu możesz odnaleźć odpowiedzi i to, co doda Ci chęci do dalszych działań, skrzydeł, mocy czy jak tylko zechcesz to ubrać w słowa. Poprowadzę Cię we właściwym kierunku i pomogę odszukać to, za czym od dawna tęsknisz.

Nie odkładaj siebie na później! Zwlekanie jedynie oddali Cię od spełniania marzeń. To jest Twój najlepszy czas. Wykorzystaj go najlepiej, jak potrafisz.

Sesje indywidualne pomogą Ci wdrożyć w życie zmiany, o których od dawna myślisz, jednak brak Ci odpowiedniego wsparcia, impulsu lub wewnętrznego przekonania. Tu i teraz dodam Ci odwagi i razem zaplanujemy konkretne działania. Zawalczymy o Ciebie. Niech się zadzieje magia zmian, bo zasługujesz na to, jak nikt inny.

Cennik spotkań indywidualnych 1:1 *

Spotkanie 0 (15 min.) – bezpłatnie, ale jeśli czujesz potrzebę wymiany energii, to możesz kupić mi wirtualną kawę: buycoffee.to/akademia_zmian

Pojedyncze spotkanie – 250 zł

Pakiet 2 spotkań – 449 zł

Pakiet 4 spotkań – 899 zł

Pakiet 6 spotkań – 1299 zł

Pakiet 8 spotkań – 1599  zł**

Pakiet 10 spotkań – 1899 zł**

* płatność w całości przed rozpoczęciem procesu/ przedyskutujmy temat, jeśli ta opcja jest nie do końca odpowiednia

** pakiet do wykorzystania w ciągu 12 mc od daty zakupu