Podążaj za swoją pasją.
Odważnie buduj swoje marzenia.
Nie szukaj tanich i szybkich rozwiązań. Szukaj skutecznych.
To kim jesteś, zależy od ciebie.
Nie szukaj ludzi, ani miejsc, które nadadzą ci sens.
Swój sens musisz znaleźć w sobie. – Beata Pawlikowska

Sesje rozwojowe to rozmowy, przy pomocy których postaramy się uzyskać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania i dylematy

Przykłady:

  • Czego mi brakuje?
  • Do czego ciągnie mnie najbardziej?
  • Jaką ścieżkę pragnę obrać?
  • Czym chce się w życiu zajmować?
  • Jak chcę, aby wyglądało moje życie?
  • Jakie mam braki i jak je uzupełnić?

Oczywiście to tylko przykładowe pytania. Wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie i tego, z czym się aktualnie mierzysz. Na sesjach możemy tak naprawdę rozmawiać o wszystkim. Najważniejsze, by odbywały się one w otwartości, wzajemnym zaufaniu i z pełnym szacunkiem po obu stronach. Zaprowadzi nas to do ustalonych rezultatów.

Podczas sesji będziemy ukierunkowywać się na szukanie odpowiedzi w sobie za pomocą indywidualnie dobieranych pytań coachingowych, dedykowanych ćwiczeń rozwojowych oraz technik motywacyjnych (wspierających podejmowanie najlepszych decyzji / znalezienie właściwych odpowiedzi). Po każdej sesji wysyłam krótkie podsumowanie, wraz z zadaniem domowym ugruntowującym przepracowany temat i skłaniającym do dalszych refleksji.

Ja zapewniam Ci pełne wsparcie przez cały czas trwania naszego procesu, nawet pomiędzy sesjami. Raz rozpoczęty proces pracuje w nas cały czas, nawet, gdy my nie rozmawiamy (a z doświadczenia wiem, że to właśnie tu dzieje się cała magia!). Klienci często określają to jako coś, co w nich „żyje i krok po kroku zmienia ich myślenie. Prowadzi do patrzenia na sprawy z innej perspektywy”.

Możesz mieć pewność, że na sesjach nigdy nie oceniam, nie krytykuje, nie zniechęcam, nie daje gotowych rozwiązań. Jestem fanką mądrej pomocy – oferuję wędkę, zamiast stosu ryb!

Ilość sesji rozwojowych to kwestia bardzo indywidualna i jest w dużej mierze uzależniona od gotowości i Twoich chęci. Zazwyczaj oscyluje pomiędzy 4, a 10 sesjami. Najważniejszy jest dla mnie Twój komfort, otwartość i zaufanie procesowi. Po każdych zajęciach otrzymasz ode mnie podsumowanie sesji oraz „zadanie domowe” wspierające proces Twojego rozwoju osobistego. Sesje odbywają się raz w tygodniu, on-line lub telefonicznie i trwają 60 min (50 min rozmowy, 10 min przygotowanie podsumowania).

Cennik spotkań indywidualnych 1:1 *

Spotkanie 0 (15 min.) – bezpłatnie, ale jeśli czujesz potrzebę wymiany energii, to możesz kupić mi wirtualną kawę: buycoffee.to/akademia_zmian

Pojedyncze spotkanie – 250 zł

Pakiet 2 spotkań – 449 zł

Pakiet 4 spotkań – 899 zł

Pakiet 6 spotkań – 1299 zł

Pakiet 8 spotkań – 1599  zł**

Pakiet 10 spotkań – 1899 zł**

* płatność w całości przed rozpoczęciem procesu/ przedyskutujmy temat, jeśli ta opcja jest nie do końca odpowiednia

** pakiet do wykorzystania w ciągu 12 mc od daty zakupu